Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции
СУПЕРМАРКЕТ

для вас!

Мережа супермаркетів "Харків" (колишня назва - "Восторг") працює з 2003 року. Перейменування відбулося влітку 2022 року.

Менеджмент мережі спрямований на підвищення якості обслуговування і сумлінний суворий контроль за свіжістю та якістю різноманітних представлених товарів.

Супермаркети "Харків" відомі смачною та якісною продукцією власного виробництва - кулінарією ресторанного рівня, пекарнею, кондитерськими виробами та напівфабрикатами. Рибний маркет "Fresh Fish", розташований на 1-х поверхах супермаркетів, приваблює неймовірним асортиментом морської, океанічної, річкової риби, морепродуктів та рибних делікатесів. Алкогольні відділи Gourmet здатні приємно здивувати найвибагливіших шанувальників елітних алкогольних напоїв. 

Мережа супермаркетів має зручне розташування містом.

Чекаємо на Вас щодня!

для вас!
СУПЕРМАРКЕТ

На полицях наших торгових площ представлена ​​продукція тільки високої якості, яка проходить ретельний відбір і перевірку. Супермаркети надають широкий асортимент продуктів харчування від відомих торгівельних марок. В постійній пропозиції супермаркетів - товари для здорового харчування: продукти органічного походження, безлактозні та безглютенові товари. В асортименті завжди наявна продукція фермерських господарств.

Співробітники постійно контролюють свіжість і якість продуктів, представлених на полицях супермаркетів. Перш, ніж потрапити на вітрини, товар проходить професійний відбір досвідченими менеджерами. Всі товари перевіряються на наявність нітратів та необхідних сертифікатів.

Ми ретельно підбираємо персонал для якісного обсулуговування клієнтів. Співробітники проходять висококваліфіковану підготовку, можуть відповісти на питання, що цікавлять покупців, та з задоволенням допоможуть із вибором товарів і послуг. Адміністрація компанії завжди залишається на зв'язку з клієнтами, оперативно реагуючи на зауваження і пропозиції.


наше життя
події і вакансії

Ознайомтеся з актуальними новинами та вакансіями мережі супермаркетів "Харків"

адреси
Супермаркет "Харків" на Клочківській
Супермаркет "Харків" на Клочківській
Супермаркет "Харків" на Клочківській

Найкращий вибір у місті різноманітних товарів та продукції власного виробництва!

Супермаркет "Харків" на Героїв Харкова
Супермаркет "Харків" на Героїв Харкова
Супермаркет "Харків" на Героїв Харкова

супермаркет "Харків" - вдалий вибір для здійснення покупок!

Гастромаркет "Дилайт"
Гастромаркет "Дилайт"
Гастромаркет "Дилайт"

Гастромаркет «Дилайт» - це третій супермаркет мережі супермаркетів «Восторг», який знаходиться у самому серці Харкова.