Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции

Рибний маркет "Fresh Fish"

FreshFish - рибний маркет, який надає широкий вибір річкової, морської та океанічної риби, мідій, креветок та інших делікатесів. 

Представлена продукція завжди свіжа, прибуває тільки охолоджена риба раз в тиждень. Персонал магазину стежить за терміном придатності продукції та виробів власної кулінарії "FreshFish". Продукти зберігаються у відповідних умовах, а температурний режим відповідає фіксованим нормам.

Рибний маркет "Fresh Fish"
Рибний маркет "Fresh Fish"

Ми копітко працюємо над тим, щоб на прилавки потрапляла тільки якісна та свіжа продукція. Менеджери посилено контролюють постачальників, тож у нас Ви зможете купити кращі рибні делікатеси.


Ви можете обрати живу рибу, яку зловлять та почистять при вас наші працівники. FreshFish має власну коптильню, - тим самим підкреслює свою унікальність і різноманітність смаків продукції. Копчення здійснюється виключно на натуральній деревині.


Рибний маркет "Fresh Fish"
Якість продукції

Ми дбаємо про те, щоб на Ваш стіл потрапляли тільки свіжі і якісні риба і морепродукти. Сьомга, дорадо, сибас, тунець і форель, а також креветки, мідії, устриці, восьминоги та вироби власної кулінарії — все це Ви знайдете на перших поверхах "Харків супермаркет".

Ми чекаємо на Вас, та старанно працюємо, щоб до Вашого кошика потрапляло лише найкраще.

Рибний маркет "Fresh Fish"
Рибний маркет "Fresh Fish"
Суші-бар "FreshFish"

Ви можете зробити замовлення з собою, ознайомившись з суші-меню "FreshFish" та замовивши за телефонами: тел. 057 766 76 98 або 057 766 77 00 (вул. Клочківська, 134-Б). Лише самовивіз.

Також Ви можете зробити замовлення через сервіс "ZAKAZ.UA".

Рибний маркет "Fresh Fish"