Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции

Програма лояльності ВО!

Бонусна картка
Бонусна картка

Дозволяє накопичувати бонуси за покупки та отримувати продукцію за супер-цінами, яка вказана на промо-цінниках та доступна тільки власникам Бонусної картки та Бонусної картки Преміум.

Для отримання картки необхідно звернутися до адміністраторів мережі супермаркетів "Харків". Отримання картки безкоштовне, за умови здійснення покупки на будь-яку суму.

Детальніше про Бонусну картку

Бонусна картка Преміум
Бонусна картка Преміум

Бонусна картка Преміум дає персональну знижку до -20% на алкогольні напої, містить всі переваги Бонусної картки, дозволяє отримувати продукцію за супер-цінами, накопичувати бонуси за покупки, отримувати персональні пропозиції та поради від сомельє.

Картка видається при умові здійснення покупки алкогольних напоїв на суму від 2000 грн. у супермаркетах "Харків". Картку можна придбати на касах мережі. Вартість картки для придбання 500 грн.

Детальніше про Бонусну картку Преміум

Соціальна картка
Соціальна картка

Соціальна Картка надає знижку до -15% або -10% на товари супермаркету «Харків». Для власників соціальної картки, які роблять регулярні покупки - мінімум 1 покупку на тиждень на будь-яку суму протягом календарного місяця, знижка дорівнює 15%. Для власників соціальної картки, які роблять менше 1 покупки на тиждень протягом календарного місяця, знижка зберігається на рівні -10%.

Знижка не надається на акційні товари, товари соціального призначення, деякі товари овочевого відділу та товари орендарів мережі. На алкогольні напої діє знижка -10%.

Для отримання картки необхідно пред'явити пенсійне посвідчення. Картка може надаватися представникам ЗСУ, ТРО, співробітникам поліції та всім, хто захищає Україну, під час війни.

Детальніше про Соціальну картку

Картка Харків'янина
Картка Харків'янина

У мережі супермаркетів «Харків» діє Картка Харків’янина, що надає знижку 5% на всі товари, окрім акційних пропозицій та товарів соціального призначення.

Детальніше про Картку Харків'янина