Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции

Програма лояльності ВО!

Бонусна картка
Бонусна картка

Дозволяє накопичувати бонуси за покупки та отримувати продукцію за супер-цінами, яка вказана на промо-цінниках та доступна тільки власникам Бонусної картки та Бонусної картки Преміум.

Для отримання картки необхідно звернутися до адміністраторів мережі супермаркетів "Харків". Отримання картки безкоштовне, за умови здійснення покупки на будь-яку суму.

Детальніше про Бонусну картку

Бонусна картка Преміум
Бонусна картка Преміум

Бонусна картка Преміум дає персональну знижку до -20% на алкогольні напої, містить всі переваги Бонусної картки, дозволяє отримувати продукцію за супер-цінами, накопичувати бонуси за покупки, отримувати персональні пропозиції та поради від сомельє.

Картка видається при умові здійснення покупки алкогольних напоїв на суму від 2000 грн. у супермаркетах "Харків". Картку можна придбати на касах мережі. Вартість картки для придбання 500 грн.

Детальніше про Бонусну картку Преміум

Соціальна картка
Соціальна картка

Соціальна Картка надає знижку до -15% або -10% на товари супермаркету «Харків». Для власників соціальної картки, які роблять регулярні покупки - мінімум 1 покупку на тиждень на будь-яку суму протягом календарного місяця, знижка дорівнює 15%. Для власників соціальної картки, які роблять менше 1 покупки на тиждень протягом календарного місяця, знижка зберігається на рівні -10%.

Знижка не надається на акційні товари, товари соціального призначення, деякі товари овочевого відділу та товари орендарів мережі. На алкогольні напої діє знижка -10%.

Для отримання картки необхідно пред'явити пенсійне посвідчення. Картка може надаватися представникам ЗСУ, ТРО, співробітникам поліції та всім, хто захищає Україну, під час війни.

З 1 квітня до 1 липня 2023 року Програма лояльності Соціальна картка доступна для власників Пільгової картки харків'янина.

Детальніше про Соціальну картку

Картка Харків'янина
Картка Харків'янина

У мережі супермаркетів «Харків» діє Картка Харків’янина, що надає знижку 5% на всі товари, окрім акційних пропозицій та товарів соціального призначення.

З 1 квітня до 1 липня 2023 року власники Пільгової картки харків'янина отримують знижки до -15% та до -10% на алкогольні напої - згідно із програмою лояльності Соціальна картка мережі супермаркетів "Харків".

Детальніше про Картку Харків'янина