У зв'язку з посиленням карантинних заходів ми хочемо розповісти вам докладніше як саме мережа супермаркетів «Восторг» бореться з поширенням вірусу COVID-19.
Наша команда щодня працює над тим, щоб зробити ваше перебування в супермаркеті не тільки комфортним, але і безпечним.
Співробітники приймаються до роботи лише після контролю температури тіла і загального самопочуття.
Всі працівники магазинів забезпечені медичними масками й рукавичками.
Щоночі співробітники проводять генеральне прибирання з повною дезінфекцією всіх робочих поверхонь, інвентарю й обладнання в магазині.
Протягом дня підлоги торгового залу, руки візків і кошиків для продуктів додатково обробляються спеціальними дезінфікуючими розчинами.
Ми розуміємо, що на касі відбувається близький контакт між працівником супермаркету і покупцем та приділяємо особливу увагу захисту в цій зоні.
Касири користуються захисними масками й рукавичками.
Касові зони також обладнані спеціальними захисними екранами, щоб створити додатковий бар'єр.
Ми просимо вас надягати захисні маски й рукавички, а так само обробляти руки антисептиком перед входом до супермаркету.
Бережіть себе і будьте здорові!




