Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции

"Восторг" змінює назву!

"Восторг" змінює назву!
05.08.2022

Друзі! 

Ми вдячні, що сьогодні, у найстрашніші години у нашому житті, ми разом!


Ми хочемо повідомити, що наша мережа супермаркетів змінює назву. 

Як ви всі знаєте, ми - мережа супермаркетів. Суто харківська, відома місцевим мережа, що донедавна носила ім’я «Восторг».


Чому «Восторг»? Бо це була емоція захоплення - життям, нашими магазинами, смаколиками та ласощами. Ти де? Я в «Восторге»! Ми так жили і так працювали - щоб наші покупці були завжди в Восторге. Нашій назві «Восторг» в 2022 році мало виповнитися 19 років, уявляєте? Єдине «але»… Восторг - російське слово. Так, ми це знаємо і не хочемо більше працювати під російськомовною назвою. 


Є серед нас ті, хто чекає близьких та рідних з війни, є ті, хто залишився без домівки, є ті, хто зазнав болючих втрат. Наш супермаркет постраждав від російської ракети. Ми всі щодня докладаємо надлюдських зусиль, щоб триматися та працювати… Тож ми не хочемо і не можемо й надалі бути “Восторгом”. Війна змінила долю кожного, і наш супермаркет теж мав змінитися.


Ми шукали нове ім’я - не день, і не два. Адже це не просто назва, це - наше життя. Безліч варіантів перебрали, повірте. А потім знайшли, відчули, що об’єднує всіх нас, - Харків! Наше рідне місто!


Ми впевнені, що Ви - ті, хто залишився в прифронтовому Харкові, і ті, хто працює дистанційно, любите Харків так сильно і міцно, як і всі ми! І коли вимовляємо назву улюбленого міста, рідного, сильного, трохи дивного, але такого Свого, тепло розливається серцем. І ми посміхаємось - ну, Харків, звичайно ж) це ж харків'яни!


Улюблене місто стало для нас сьогодні не просто місцем життя, а й самим життям! Кожен з нас знає, що Харків - незламний! Кожен з нас вірить, що після війни наш Харків обов'язково відновиться і буде ще кращим. 


Харків - у нашому серці, Місто нашої любові!


Так і виникла нова назва. Відтепер ми - “Харків супермаркет”!


Деякий час будуть паралельно використовуватися і логотип Восторг, і елементи нової назви. Буде багато питань від покупців, постачальників та партнерів. Буде тимчасовий безлад із старою та новою назвою. Але ми зможемо разом перемогти ці складнощі - так, як зможемо разом перемогти ворога!


Просимо всіх поставитися з розумінням - ми робимо ребрендинг у непростий час. Тож нам дуже потрібна ваша підтримка! Разом переможемо!

Читайте так же
12.01.23
Бойкот "Бондюель"
Бойкот "Бондюель"

Бойкот "Бондюель"...

09.12.22
Знижки до Дня народження!
Знижки до Дня народження!

Знижки до Дня народження!...

31.10.22
Чайна церемонія в супермаркетах "Харків"
Чайна церемонія в супермаркетах "Харків"

Чайна церемонія в супермаркетах "Харків"...

Дивитися всі новини