Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции

"Восторг" змінює назву!

"Восторг" змінює назву!
05.08.2022

Друзі! 

Ми вдячні, що сьогодні, у найстрашніші години у нашому житті, ми разом!


Ми хочемо повідомити, що наша мережа супермаркетів змінює назву. 

Як ви всі знаєте, ми - мережа супермаркетів. Суто харківська, відома місцевим мережа, що донедавна носила ім’я «Восторг».


Чому «Восторг»? Бо це була емоція захоплення - життям, нашими магазинами, смаколиками та ласощами. Ти де? Я в «Восторге»! Ми так жили і так працювали - щоб наші покупці були завжди в Восторге. Нашій назві «Восторг» в 2022 році мало виповнитися 19 років, уявляєте? Єдине «але»… Восторг - російське слово. Так, ми це знаємо і не хочемо більше працювати під російськомовною назвою. 


Є серед нас ті, хто чекає близьких та рідних з війни, є ті, хто залишився без домівки, є ті, хто зазнав болючих втрат. Наш супермаркет постраждав від російської ракети. Ми всі щодня докладаємо надлюдських зусиль, щоб триматися та працювати… Тож ми не хочемо і не можемо й надалі бути “Восторгом”. Війна змінила долю кожного, і наш супермаркет теж мав змінитися.


Ми шукали нове ім’я - не день, і не два. Адже це не просто назва, це - наше життя. Безліч варіантів перебрали, повірте. А потім знайшли, відчули, що об’єднує всіх нас, - Харків! Наше рідне місто!


Ми впевнені, що Ви - ті, хто залишився в прифронтовому Харкові, і ті, хто працює дистанційно, любите Харків так сильно і міцно, як і всі ми! І коли вимовляємо назву улюбленого міста, рідного, сильного, трохи дивного, але такого Свого, тепло розливається серцем. І ми посміхаємось - ну, Харків, звичайно ж) це ж харків'яни!


Улюблене місто стало для нас сьогодні не просто місцем життя, а й самим життям! Кожен з нас знає, що Харків - незламний! Кожен з нас вірить, що після війни наш Харків обов'язково відновиться і буде ще кращим. 


Харків - у нашому серці, Місто нашої любові!


Так і виникла нова назва. Відтепер ми - “Харків супермаркет”!


Деякий час будуть паралельно використовуватися і логотип Восторг, і елементи нової назви. Буде багато питань від покупців, постачальників та партнерів. Буде тимчасовий безлад із старою та новою назвою. Але ми зможемо разом перемогти ці складнощі - так, як зможемо разом перемогти ворога!


Просимо всіх поставитися з розумінням - ми робимо ребрендинг у непростий час. Тож нам дуже потрібна ваша підтримка! Разом переможемо!

Читайте так же
18.05.23
День Вишиванки 2023
День Вишиванки 2023

Вітаємо з Днем Вишиванки!...

12.04.23
Спільний проєкт мережі супермаркетів «Харків» і Картки харків’янина
Спільний проєкт мережі супермаркетів «Харків» і Картки харків’янина

Спільний проєкт мережі супермаркетів «Харків» і Картки харків’янина...

Дивитися всі новини