Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:
Залишити відгук
Адреси Контакти
Акции

Подяка продавцю за прилавком відділу випічки гастромаркету "Дилайт"

Подяка продавцю за прилавком відділу випічки гастромаркету "Дилайт"
23.07.2021

Подяка від виконуючого обов'язки Харківського міського голови продавцю за прилавком відділу випічки гастромаркету "Дилайт"


У липні 2021 року, виконуючим обов'язки Харківського міського голови, була вручена подяка продавцю за прилавком відділу випічки гастромаркету "Дилайт" ТОВ "Восторг" Бабенко Наталії Анатоліївні за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери торгівлі в місті Харкові та з нагоди професійного свята - Дня працівників торгівлі.


Керівництво мережі супермаркетів "Восторг" та гастромаркету "Дилайт" щиро вітає Наталю і дякує їй за внесок в розвиток ТОВ "Восторг" та торгівлі в місті Харкові!