Подяка від виконуючого обов'язки Харківського міського голови продавцю за прилавком відділу випічки гастромаркету "Дилайт"
У липні 2021 року, виконуючим обов'язки Харківського міського голови, була вручена подяка продавцю за прилавком відділу випічки гастромаркету "Дилайт" ТОВ "Восторг" Бабенко Наталії Анатоліївні за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери торгівлі в місті Харкові та з нагоди професійного свята - Дня працівників торгівлі.
Керівництво мережі супермаркетів "Восторг" та гастромаркету "Дилайт" щиро вітає Наталю і дякує їй за внесок в розвиток ТОВ "Восторг" та торгівлі в місті Харкові!




